Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Eskapada w góry? Bezwzględnie trzeba posiadać właściwą kurtkę oraz dobrą bieliznę

10 lutego 2019
Turystyka górska cieszy się coraz większą wziętością. O ile wybierzemy się w lecie w Tatry to bez wątpliwości spotkamy się z setkami turystów podążającymi tym samym szlakiem co my.

wypady

Autor: Design Packaging
Naturalnie dotyczy to tylko szlaków prosto dostępnych, które nie charakteryzują się dużą trudnością.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com
Musimy jednak wiedzieć, iż Bieszczady, Beskidy czy Karkonosze to również śliczne góry, dla wielu nawet piękniejsze, w związku z tym warto byłoby pomyśleć o wczasach w tamtym regionie. Dobrze jest jednak zaznaczyć, że w górach kwestią podstawową jest odpowiednie spodniom (polecamy sprawdź przykłady) i buty. Jeżeli wybierzemy się w góry bez stosownych rzeczy to możemy mieć później poważne kłopoty.

Interesują Cię przeróżnego typu specjalistyczne posty? Zatem kliknij tutaj kotwy nierdzewne i czytaj nasze kolejne teksty na ten temat. Liczymy na Twoją ocenę.

W związku z tym warto zaopatrzyć całą familię w kurtki GORETEX, jakie są wodoodporne i przeciwdeszczowe. W górach w żadnym wypadku nie wiemy co jest w stanie nas spotkać, w związku z tym kurtka to rzecz, jaką za każdym razem winniśmy mieć w plecaku. Koszt zakupu de facto właściwej kurtki to kilka stów, natomiast możemy mieć pewność, iż będzie ona znakomita także do pracy. Ponadto kurtki GORETEX są wytrzymałe i solidne, zatem posłużą nam przez długi okres czasu. O ile chcemy wybrać się zimą w góry to jak najbardziej, lecz w tym miejscu bielizna merino odegra kluczową rolę.

Jest ona głównie ciepła, naturalna i odprowadza wilgoć z naszego ciała. Jeśli jesteś zmarzluchem to jest to produkt dla Ciebie.
Góry są nieprzewidywalne – to zdanie winniśmy zapamiętać już na zawsze. To my powinniśmy się do nich dopasować, a nie one do nas.

You Might Also Like