Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy ktoś wierzy w moc kamieni oraz które właściwości lecznicze ma ametyst?

16 maja 2020
Jest wiele ludzi, którzy wierzą, iż co poniektóre kamyki niosą powodzenie. Ale nie wyłącznie kamyki. Ktoś posiada ukochaną maskotkę, jaka przynosi jemu szczęście, Ktoś odmienny ozdobę, jaką zakłada w ważnych chwilach.

pojemniki

Autor: RossinaBossioB
Istnieje wiele zabobonów, w które niektórzy niestety wierzą.
Ametyst to kamyk przynoszący powodzenie, a w hebrajskim to kamień dający miłe sny. Niektórzy wierzą, że ametyst noszony w pierścionku lub na szyi przynosi opiekę wyższych sił. Aktualnie ludzie wierzą, że ametyst chroni także dom przed złodziejami. A w naukach medycznych ametyst łagodzi uciążliwe bóle głowy. Wystarczy pocierać czoło i skronie boczną stroną kryształu, a potem odłożyć go na 10 min. między brwiami. Jeśli cierpimy na bezsenność, połóżmy biżuteria z ametystem pod poduszkę, wtenczas będziemy zasypiać szybko oraz nie będą nas męczyły nocne koszmary. Jeśli posiadamy wrażliwą skórę, starczy obmywać twarz wodą, w której calutką noc moczył się ametyst.

Ametyst niezwykle dobrze sprawdza się też w klejnotach.

Zaciekawił Cię opisywany tekst? Kliknij i sprawdź (http://e-militaria.pl/plecaki-i-torby-55) szybko, w tym miejscu jest coś, co prawdopodobnie również jest wartościowe.

Ładnie prezentuje się śliwkowy ametyst w pierścionku albo wisiorku. Jeżeli szukasz jakiegokolwiek podarunku dla kumpelki, wtedy biżuteria posiadająca ametyst sprawdzi się wSPAniale. Dla niewiast lubiących zawsze modne piękno, doskonale sprawdzą się kolczyki zawierające ametyst. Niezwykle prawidłowo komponuje się on zarówno ze złotym kruszczem jak i ze srebrem.

Idealnym prezentem dla żony będzie srebrny pierścionek posiadający ametyst. Jest to doskonały prezent, za jaki ukochana będzie niezwykle Ci dziękować i zapewne takowy upominek bardzo jej się będzie podobać.

You Might Also Like