Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Druk wizytówek – przygotowanie projektu do wydruku – poradnik

21 sierpnia 2019
Przygotowaliśmy znakomite logo, mamy pomysł na własną wizytówkę i chcemy zająć się jej zrealizowaniem. O czym trzeba pamiętać oraz w jaki sposób przygotować projekt, zatem druk wizytówki kroczek po kroczku.
Skoro zastanawiasz się jak przyszykować wizytówkę do wydruku, pewnie masz już w głowie jej wygląd.

Wiesz też czy będzie jedno czy też dwustronna, z ilu będzie się składać odcieni oraz czy zorientowana będzie w poziomie czy pionie.

Nie ma co zwlekać – jeżeli ten post Cię zaciekawił, kliknij ponadto ten link i przeczytaj także inne tego typu omówienie (https://www.maximgroup.pl/laptopy-dell/intel-quadcore).

Teraz czeka cię odpowiedzialne zadanie – przygotowanie pliku w taki sposób, ażeby spełniał techniczne wymagania drukarni. Jeśli chodzi o druk cyfrowy Łódź to miasto które oferuje obszerną paletę usług w tym zakresie.

dziecko

Autor: Kamilla Oliveira
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie dobre drukarnie odbierają większość popularnych graficznych plików. Najpewniej będzie jednak wysłać plik PDF, jaki zagwarantuje nam świetną jakość druku. Jeśli chodzi o wybór papieru, na rynku dostępnych jest wiele różnych papierów, toteż jest w czym przebierać.

Godny uwagi wpis, nie sądzisz? Skoro tak uważasz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie (https://opticalchristex.pl/pl/badanie-wzroku/), którą także bez wątpienia uznasz za cenną.

Najpopularniejszy jest gładki papier, jaki możemy zalaminować matową lub błyszczącą folią. Poprawne przygotowanie wizytówek do druku może wydawać się trudne, szczególnie jeśli jest to twój pierwszy kontakt z drukarnią. Jeśli frapujesz się czy sporządzony przez ciebie projekt spełnia standardy, zawsze można posłać go do drukarni, w której planujesz wykonać wizytówki by poprosić o weryfikację. Specjaliści z chęcią spojrzą na projekt po czym poinformują cię czy wszystko jest w porządku oraz ewentualnie poproszą o korekty.

Ważne by zaznaczyć że jest to tylko szkic projektu, nie zaś skończony projekt do wydruku. W owym celu dobrze będzie skontaktować się z taką drukarnią telefonicznie.

You Might Also Like