Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

W czym bezpiecznie transportować dokumenty lub laptop?

11 października 2018
Aktówka to tego typu torba, jaka może się okazać dobrym wyjściem nie tylko dla biznesmenów, lecz także przykładowo dla studentów, jacy mogliby nosić w niej swoje dokumenty. W zależności od wymiarów takiej torby, można by było w niej nosić nawet notebook lub np. aparat fotograficzny.
Tego typu torba na dokumenty A4 to więc znakomity pomysł na upominek zarówno dla męża, jak i dla syna lub szwagra.

torba na dokumenty a4

Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Jest stworzona z solidnego oraz nieprzemakalnego materiału. Dla większości osób właściwym odcieniem będzie czarny lub – strona polecana w temacie – brąz, jednak są modele zachowane w odmiennej tonacji, np. szarej (więcejna ten temat: więcej opinii pod tym łączem http://www.emmi.pl/)lub nawet moro. Torbę na akta można by nosić w ręku za pomocą klasycznej rączki albo wiszącą na ramieniu. Pasek, który ułatwia taki transport torby mógłby być doczepiany i mieć regulowaną długość. Takie torby mogą mieć także nadruk logotypu jakiejś danej firmy, zatem są doskonałym gadżetem reklamowym. Są wersje w różnych przedziałach cenowych. Tego typu torbę można zakupić za tylko 30-40 PLN, jednak te wyprodukowane ręcznie oferowane są za znacznie większą cenę. Charakteryzują się znacznie lepszą jakością oraz posiadają długi okres gwarancyjny.
Jest tak dlatego, że w przypadku droższej torby producent położył duży nacisk na jakość użytych materiałów. Dla przykładu wymieniony pasek na ramię może być wyprodukowany ze skóry wzmacnianej dodatkowo nylonem.

Taka aktówka to znakomity sposób na bezpieczny transport nie tylko akt, ale także portfela, notatnika czy aparatu. Zapewnia nam to gwarancję bezpieczeństwa transportowanych rzeczy oraz tego, że nigdy ich nie zgubimy, lub gdzieś nie zostawimy przykładowo w tramwaju.

You Might Also Like