Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Który gadżet reklamowy może posłużyć jako ochrona przed promieniami słonecznymi?

3 listopada 2020
W ofercie agencji reklamowych znajduje się szeroka paleta różnych gadżetów, jakie można by rozdawać dotychczasowym i przyszłym klientom prowadzonej przez siebie spółki.

Mogą być to kubki, bluzy, breloczki albo czapki z daszkiem.

Mogą być one znakomitym nośnikiem reklamowym, gdyż posiadają dość dużą powierzchnię, na jakiej można zamieścić niemalże jakikolwiek nadruk. Poza tym taką czapkę można by wkładać codziennie przez parę miesięcy w roku, zatem umieszczoną tam reklamę może zobaczyć dużo osób. Sama czapka może mieć praktycznie jakikolwiek odcień, a jej obwód można ustalać za pomocą prostego w użyciu zatrzasku. Jest ona wykonana z bawełny, co sprawia, że jest niezwykle miła w dotyku. Jej cena to tylko parę złotych, z tego też powodu czapki – bezpłatny dostęp| – z daszkiem z nadrukiem są znakomitym rozwiązaniem na przykładowo nagrody w organizowanym na np. pikniku firmowym konkursie. W przypadku kupna większej ilości czapek, maleje także cena pojedynczej czapki. Można by również zlecić model, który ma jednorodny biały fragment materiału nad daszkiem. Znacznie poprawia to widoczność zamieszczonych w tym miejscu nadruków promocyjnych.
Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka

Autor: „Manufaktura”
Źródło: „Manufaktura”
Funkcjonuje dużo różnorodnych wersji tego typu czapek. Różnią się np. surowcem wykorzystanym do ew. usztywnienia daszka. Mógłby to być pleksi lub karton. oczywiście daszek nie musi być wzmacniany, jednak zdecydowanie przedłuża to jego żywotność. Najczęściej taka czapka składa się z 6 elementów, z których każdy może mieć inny kolor.

Zaletą takiego towaru jest jego ponadczasowość także przez wzgląd na docelową grupę klientów. Tego typu czapkę z daszkiem mogliby nosić niemalże wszyscy: Panie, dzieciaki czy panowie.

You Might Also Like