Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak w przyjemny oraz nietypowy sposób zapisać się w pamięci swoich klientów?

13 sierpnia 2020
W asortymencie agencji promocyjnych znajduje się dużo różnego rodzaju produktów, na których można umieścić nadruk z nazwą i/lub logotypem konkretnej spółki.

gadżety budowlane

Autor: Jason Kuffer
Źródło: http://www.flickr.com
Toaleta, szkło lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
Podobnie jest w przypadku, kiedy dziedzina, w której ta korporacja funkcjonuje, to branża budowlana.
Nie trzeba być wykwalifikowanym robotnikiem budowlanym, aby korzystać z np. suwmiarki czy też miarki. Przypuśćmy, że posiadacz spółki budowlanej zatrudnia kilkadziesiąt osób i udostępnia im swoje przyrządy. Zlecając agencji marketingowej ich oznakowanie spowoduje, że ktoś, kto „pożyczy” takie posiadające nazwę jakiejś firmy narzędzie, będzie wyglądał na złodzieja. Takie gadżety budowlane (zobacz https://itb.pl/badania-laboratoryjne.html) jak linijki, szpachelki, taśmy czy też nożyki, mogą stać się poniekąd przypisane do właściciela. Dla firmy natomiast jest to ciekawy sposób na wytworzenie tzw. kosztów. Nabywa się konieczne do pracy narzędzia, a zamieszczając na nich nazwę własnej firmy zwyczajnie się ją promuje. Jeżeli ponadto posiadacz firmy zamówi także tradycyjne gadżety reklamowe, czyli koszulki czy też smycze, to niektóre z takich przedmiotów można przekazać swoim klientom.

noże

Autor: www.domowenastroje.pl
W ten sposób drobne gadżety – tu| – budowlane staną się poniekąd wizytówką firmy, która wykonywała konkretne czynności budowlane lub remontowe. Co ciekawe, takie gadżety nie muszą przecież spełniać jakiejś specjalistycznej roli. To mogłyby być zabawki i miniaturki realnych urządzeń budowlanych.

W tym czasie tego typu produkty staną się jednocześnie zabawkami, które można podarować dzieciom swoich klientów. W taki sposób można by w niezwykle miły, choć niecodzienny sposób wpisać się w pamięć swojego klienta.

You Might Also Like