Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy długopis może być niezłym gadżetem promocyjnym?

4 stycznia 2021
Dziś gadżety reklamowe ma prawie dowolna spółka. Mogłyby to być czapki, smycze, zapalniczki czy smycze. Każda korporacja stara się, żeby była na długi okres czasu zapamiętana i proponuje tego typu gadżety marketingowe, które używamy bardzo często dowolnego dnia.

Mogłyby to być dla przykładu długopisy, bez których podpisanie jakiegoś dokumentu jest niemożliwe.
Agencje reklamowe oferują dla przykładu długopis Swing, który jest stworzony z metalu, a uchwyt ma wykończony gumą. Tego typu długopisy mogą być oferowane w różnych barwach oraz mogłyby mieć różne nadruki w zależności od spółki, którą promują. W wielu agencjach reklamowych obowiązuje minimalna ilość, jaką trzeba zamówić. Zazwyczaj jest to tysiąc sztuk. Cena jednej sztuki tego długopisu wynosi ok. złotówki. Jest to długopis dla nie wybrednego odbiorcy. Posiada typowy, niebieski wkład oraz obudowę z chromowanymi częściami. Powoduje to, że za niewielką cenę można cieszyć się z takiego gadżetu promocyjnego, jaki na co dzień jest bardzo przydatny.
Lampy pełnie kolorów

Autor: Lamps&Co.
Źródło: Lamps&Co.

Długopis Swing mógłby z sukcesem wpasować się do dowolnej akcji reklamowej, gdyż Klient posiada tutaj do wyboru szeroką gamę kolorystyczną i możliwość wytworzenia każdego nadruku lub logotypu firmy. Najbardziej popularną techniką zadruku na mniejszych towarach reklamowych wykonanych z metalu czy też plastiku jest tampodruk. Do matrycy z farbą przykładany jest stempel, jaki określany jest tamponem. Odbity na nim widok przenoszony jest na konkretny przedmiot. Największym utrudnieniem tej techniki jest małe pole znakowania.

Czy ta tematyka Cię wciąga? Jeśli tak, to przejrzyj link, pod jakim odnajdziesz potrzebne Ci dane – zobacz, że Cię zajmą na długo.

Główną zaletą takiej techniki jest jej mały koszt i wysoka jakość realizowanych nadruków.

Jeśli posiadasz jakąś firmę oraz ciekawią Cię gadżety reklamowe, jakie także będą przydatne dla odbiorcy, zdecyduj się na takie długopisy. Koszt wytworzenia tego typu gadżetów jest naprawdę bardzo mały, a logo firmy na długopisie na długo pozostanie klientowi w pamięci.

You Might Also Like