Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Co mogłoby zostać nietypowym etui na długopis?

13 sierpnia 2020
Jednym z najbardziej popularnych gadżetów promocyjnych jest produkt, który nawet nie jest traktowany jako nośnik reklamowy. Jest niezwykle pożyteczny, niewielki, lekki i kolorowy. Każdy człowiek spotkał się z tego typu produktem, gdyż najprawdopodobniej ma go od długiego czasu u siebie w domu.
Takie kolorowe karteczki samoprzylepne przypominają nam o potrzebie załatwienia naszych codziennych rzeczy albo po prostu o produktach, jakie powinniśmy kupić w najbliższym czasie w okolicznym sklepie.

kolorowe karteczki samoprzylepne

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu notes mógłby być wyprodukowany w postaci np. kwadratowych kartek o rozmiarach ok. 10×8 cm, ale mógłby równie dobrze przypominać swoim wizerunkiem serce, domek albo drzewko bądź jabłko. Naturalnie różne karteczki – oferta| – w bloczku mogą być w odmiennych kolorach. Część z nich mogłaby zostać nawet fluorescencyjna. Substancja klejąca użyta w produkcji takich kartek jest całkowicie zmywalna przy pomocy wody. Znakomicie mogą się nadawać do zostawiania informacji zarówno w biurze, jak i w domu.
spragniona wody|TITLE=uroda]
Niektóre typy bloczków (np. te w postaci jabłka), mogłyby mieć mały otwór, w którym można umieścić długopis lub ołówek. Same kartki są wykonane w gramaturze przykładowo 75g/m kw.

Patrząc od strony chcącej zareklamować swoje świadczenia firmy, tego typu kolorowe samoprzylepne (www.naklejki-wroclaw.pl/produkty/samoprzylepne-naklejki-znamionowe) karteczki to doskonały sposób na elegancką oraz nie nachalną reklamę, ponieważ logo spółki może być usytuowane na każdej z np. kilkuset kartek w formie przypominającej znak wodny. Najważniejsze jest to, że prawdopodobni klienci najprawdopodobniej będą widzieć promocję mnóstwo razy dziennie.

You Might Also Like