Bpgew
Gospodarka - newsy ze świata.

Elektroniczne wypełnianie podatku dochodowego od osób fizycznych.

29 września 2020
W roku dwa tysiące czternaście w rozliczeniach za rok poprzedni, ukażą się zmiany, na które warto skierować swoją uwagę. Dokładnie dwunastego listopada 2012 roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisał ustawę z dnia 24.10.2012 w sprawie zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Zmiany będą dotyczyć większej liczby podatników. Jakie to zmiany?

Na przykład:- zasady rozliczania kosztów pozyskania dochodów z praw autorskich i pokrewnych- reguły korzystania ze zniżki za Internet- zniżki na podopiecznych

Osoby, które sądzą, że mieszczą się w tej grupie, muszą mieć na uwadze nowe reguły rozliczania się z PIT i być uważne przy wypełnianiu formularza (rzetelne omówienie).

Z pomocą w tej sytuacji może przyjść wykwalifikowany księgowy i zawodowiec w tej dziedzinie lub ehsbiznespartner aplikacja internetowa, czyli e rozliczenie z podatku dochodowego od osób fizycznych za rok dwa tysiące trzynaście.

Czy masz chęć na następne równie interesujące wpisy? Jeżeli tak, to chcemy Cię zawiadomić – kliknij i sprawdź (https://teamworkschool.pl/liceum-ogolnoksztalcace/) tutaj dużo więcej.

Namawiamy do korzystania z aplikacji PIT online albowiem niesie ona ze sobą wiele atutów:- przystępne i błyskawiczne rozliczanie (nawet do dziesięciu minut) przed komputerem w mieszkaniu, bez oczekiwania w kolejkach na poczcie czy w Urzędzie Skarbowym;- podatnik nie ponosi jakichkolwiek opłat z tytułu korzystania z e-rozliczenia, musi jedynie wpisać dane i wysłać oświadczenie, czyli jedyne, co przeznacza to swój czas;- aplikacja do wypełniania PIT jest zawsze zgodna z obowiązującymi przepisami w Polsce, więc nie ma obaw, iż podatnik wyśle nie taki formularz, co należy;- aplikacja przeprowadza podatnika krok po kroku, od momentu wpisywania danych osobowych, dochodów, ulg podatkowych aż do wysłania pliku, dlatego też, podatnik ma pewność, iż niczego nie przeoczył (dla przykładu – strona)Jak widać, argumentów mówiących za tym ażeby rozliczać się przez Internet jest mnóstwo, zatem decyzja powinna być tylko jedna.

You Might Also Like