Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dzieci lubią się bawić oraz tworzyć – dlatego powinniśmy rozwijać w nich miłość do malowania oraz kolorowania

11 marca 2020
Już u małych bobasów jesteśmy w stanie stosunkowo często dostrzec ich fascynacje malowaniem – niekiedy lubią siedzieć dość długo i tworzyć różne obrazy czy malować kolorowanki.

reklamy

Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Później z zadowoleniem pokazują swe dzieła mamie i tacie.
drukarka

Autor: John Loo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli rodzice dostrzegą, że ich maluch kocha rysowanie, to powinni się z tego radować. Badania udowodniły bowiem, że szkraby, które wykazują aktywność plastyczną, szybciej się później uczą i łatwiej odnajdują się w środowisku. Zatem łatwiej im nawiązywać kontakty i znaleźć swoje miejsce we wspólnocie. Zatem (pod tym linkiem) musimy oseskowi dać podstawowy zestaw małego artysty – papier, kolorowanki, farby i kredki. Artykuły plastyczne dla dzieci na szczęście nie są kosztowne i zapewne stać na nie każdego rodzica. Poza tym, jeśli cała rodzina wie o zainteresowaniach malca, to może mu robić właśnie takie podarunki na Mikołaja albo urodziny.

Miałeś szansę, aby tu przeczytać ciekawy artykuł? Chcesz więcej? Więc kliknij odnośnik i przenieś się na kolejną stronę z podobnymi wątkami.

Będzie to lepsze dla jego rozwoju, niż kolejna azjatycka zabawka. Rysowanie rozwija pomysłowość oraz wzbudza ciekawość świata. Szkrab pewnie szybciej aniżeli pozostałe dzieci nauczy się czytać i zostanie prymusem w klasie. Pamiętajmy jednak o tym, że dzieci uwielbiają kredki czy pędzelki gryźć. Zatem musimy wręczać mu artykuły, które mają odpowiedni atest Unii Europejskiej i są dopuszczone do kontaktu z dziećmi.

Prawda, będą one odrobinę droższe aniżeli ich odpowiedniki przywożone z Azji. Ale przynajmniej będziemy pewni, że nasze maleństwo nie będzie połykać wraz ze śliną jakiś toksycznych substancji.

You Might Also Like