Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dzieci lubią się bawić oraz tworzyć – dlatego powinniśmy rozwijać w nich miłość do malowania oraz kolorowania

16 października 2019
Już u małych bobasów jesteśmy w stanie stosunkowo często dostrzec ich fascynacje malowaniem – niekiedy lubią siedzieć dość długo i tworzyć różne obrazy czy malować kolorowanki.

reklamy

Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Później z zadowoleniem pokazują swe dzieła mamie i tacie.
drukarka

Autor: John Loo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli rodzice dostrzegą, że ich maluch kocha rysowanie, to powinni się z tego radować. Badania udowodniły bowiem, że szkraby, które wykazują aktywność plastyczną, szybciej się później uczą i łatwiej odnajdują się w środowisku. Zatem łatwiej im nawiązywać kontakty i znaleźć swoje miejsce we wspólnocie. Zatem (pod tym linkiem) musimy oseskowi dać podstawowy zestaw małego artysty – papier, kolorowanki, farby i kredki. Artykuły plastyczne dla dzieci na szczęście nie są kosztowne i zapewne stać na nie każdego rodzica. Poza tym, jeśli cała rodzina wie o zainteresowaniach malca, to może mu robić właśnie takie podarunki na Mikołaja albo urodziny. Będzie to lepsze dla jego rozwoju, niż kolejna azjatycka zabawka. Rysowanie rozwija pomysłowość oraz wzbudza ciekawość świata. Szkrab pewnie szybciej aniżeli pozostałe dzieci nauczy się czytać i zostanie prymusem w klasie. Pamiętajmy jednak o tym, że dzieci uwielbiają kredki czy pędzelki gryźć. Zatem musimy wręczać mu artykuły, które mają odpowiedni atest Unii Europejskiej i są dopuszczone do kontaktu z dziećmi.

Prawda, będą one odrobinę droższe aniżeli ich odpowiedniki przywożone z Azji. Ale przynajmniej będziemy pewni, że nasze maleństwo nie będzie połykać wraz ze śliną jakiś toksycznych substancji.

You Might Also Like