Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Trasy rowerowe na mazurach oraz w Zakopane – a więc, jeziorka przeciwko góry na szlakach

3 kwietnia 2019
Wybierasz się na wczasy na mazury, albo w góry? Lubisz jeździć na rowerku oraz pragnąłbyś także troszkę w tamtym miejscu pojeździć, by w aktywny sposób spędzić czas? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym felietonie po opowiadamy Ci o tych lokalizacjach w kontekście szlaków rowerowych!

Maroko

Autor: Maroko Travel
Źródło: Maroko Travel
Szlaki rowerowe są bardzo popularne już od wielu lat – bywają doskonałe dla „koneserów” owych dwukołowców, którzy lubią aktywnie spędzać swój czas – albo samotnie, czy z rodzinką. trasy rowerowe mazury bywają do tego idealne, albowiem bywają o wiele łagodniejsze niż te, o których to po opowiadamy w dalszej części artykułu. Wracając jednakże do temaciku szlaki dla rowerów na mazurach bywają idealne dla rodzin – mogą być krótsze, lub dłuższe, trwać parę minutek albo kilka godzin – wszyściutko zależy od tego ile pragniemy spędzić wśród nich czasu, oraz jak dużo posiadamy w sobie mocy. Jak wiadome wszystkie szlak bywa oznaczony odpowiednim kolorem, jednakże nie wątpiąc w to cięższymi trasami bywają te w kolejnym punkcie naszego tekstu…
obrazeczek - przemysł

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Szlaki dal rowerów w górach, a konkretniej trasy rowerowe Zakopane to istny raj dla rasowych wyczynowców, choć i tutaj znajdziemy parę „bardziej łagodnych” tras. Zakopane jednakże wyszczególnia się bardziej trudnymi, a nie łatwością tras, poprzez fakt bycia jakby „stolicą” polskich gór.

W zależności od szlaku, posiadamy różnego rodzaju stopnie różnic wzniesień, a także przeróżne czasy przejazdu, które czasami maja taką samiutką długość, jednakże poprzez wzgląd właśnie na różnice górek, może wynieść dłuższy, albo krótszy czas. Dlatego dobrze zaplanuj trasę, zanim się na te trasę wybierzesz!

You Might Also Like