Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Rowerem przez Warszawę – prosty oraz wyjątkowo przyjemny sposób na zwiedzanie stolicy

20 listopada 2019
Jeżeli poszukujemy jakiegoś ciekawego miejsca, w jakim będziemy mogli spędzić aktywny jak i pełen wrażeń weekend, to Warszawa jest zawsze ciekawym wyborem.

Spora ilość imprez kulturalnych oraz sposobność aktywnego spędzenia czasu powodują, że nie będziemy się w tym mieście na pewno nudzić.
Jeżeli wybierzemy się do Warszawy latem, to świetnym pomysłem na wycieczkę będzie wybranie roweru jako głównego środka poruszania się po mieście.Oczywiście, dobrze rozbudowana sieć Autobusów, tramwajów bądź też metra powoduje, iż będziemy mogli dotrzeć prawie wszędzie, to jednakże wybór jednośladu da nam dodatkowe doznania oraz frajdę ze zwiedzania tego największego w Polsce miasta. Jeśli chodzi o trasy rowerowe Warszawa ma nam wyjątkowo dużo do zaproponowania, a co najważniejsze – ciągle ulepszana infrastruktura powoduje, iż rower jest coraz bardziej lubianym środkiem transportu, również na co dzień dla mieszkańców Warszawy.

Kiedy jesteśmy po raz pierwszy w tym mieście, powinniśmy przygotować konkretny plan naszego zwiedzania. Warto precyzyjnie przygotować sobie plan miejsc, jakie mamy ochotę zwiedzić. Dzięki temu nic ważnego nie powinno umknąć naszej uwadze.

Oczekujesz na kolejny post? Śpieszę poinformować Cię, że moja strona (https://www.uannynowytarg.pl/) jest już gotowa. Zatem zachęcam do przejrzenia jej.

Dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w mapy offline, jakie będziemy mieć ciągle pod ręką i to bez konieczności posiadania dostępu do Internetu.

W przygotowaniach takiej wycieczki świetnie jest także zaplanować jeden dzień, w którym po prostu bez zobowiązań będziemy mogli swobodnie odkrywać uroki stolicy. Zaczynając od wspaniałych parków po niezwykle ciekawe i smaczne miejsca na gastronomicznej mapie tego miasta, których tutaj nie brakuje.

You Might Also Like