Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Układasz letnie wojaże? Rozpocznij poszukiwać alternatyw już w tym momencie!

11 października 2018
Jakkolwiek do lata jeszcze dużo czasu, część z nas planuje już czas wypoczynku i szuka do tego, dokąd się wybrać tym razem. Tak naprawdę jednak priorytetem nie powinno być pytanie „gdzie”, tylko prędzej „co” chcielibyśmy robić.

Od tej riposty winniśmy uzależnić własny wybór celu podróży.
trasy rowerowe pomorze

Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście reakcja na zapytanie „co?” wydaje się o wiele bardziej złożona. Mamy wszakże tak szeroki kalejdoskop szans! Może teraz pragnęlibyśmy posmakować czegoś, o czym od dawna marzyliśmy lub co do dziś dnia wydawało nam się nierealne – na przykład skok ze spadochronem, rejs statkiem po Adriatyku, zobaczenie egzotycznego zakątka? A może na odwrót, po intensywnym roku chcemy w czasie wakacji westchnąć, zrelaksować się, znaleźć czas wyłącznie dla siebie i przykładowo znaleźć sobie jakieś trasy piesze w niezamieszkałych strefach, którymi można wędrować? Proszę bardzo! W końcu dobre wspomnienia z urlopu nie muszą polegać jedynie na kosztownych souvenirach i fantastycznych fotkach.
Warto też zastanowić się, jak bardzo intensywnie pragniemy spędzić ten czas, ile wysiłku fizycznego założyć. Oceńmy dobrze – jeżeli na co dzień nie ćwiczymy za dużo, wyjazd na wspinaczkę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej bądź na Słowację nie stanie się najlepszym planem. W takim wypadku może lepiej wypożyczyć rower i zafundować sobie ciekawą wycieczkę objazdową? Jeżeli interesują nas wytyczone trasy rowerowe Pomorze jest w stanie nam zaproponować ciąg rzeczywiście pociągających i godnych zobaczenia miejsc, do których dojazd jest niewiele lub przeciętnie wymagający.

Także osoby z małą kondycją powinny sobie z nimi poradzić. Dla bardziej zaawansowanych również się tam znajdzie mnóstwo możliwości.
Najważniejsze to zaplanować wakacje rozsądnie i pamiętać przede wszystkim o swoim luksusie.

You Might Also Like