Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jakie są rodzaje taśm, do jakich zadań ich używamy? Co powinniśmy o tym wiedzieć?

11 października 2018
Do różnych zadań przydają się różnorakie taśmy. Jest ich tak naprawdę dużo, ale czy wiemy, do jakiego rodzaju zadań które są przeznaczone. Sprawa wydaje się prosta, ale ażeby faktycznie tak było warto dokładnie je poznać, aby użyć zgodnie z przeznaczeniem.
Podczas remontu np.

montażowa taśma (zobacz strecz do pakowania) jest obowiązkowa do wielu zadań, jak zabezpieczenie okiennych ram, naklejenia folii ochronnej lub zabezpieczenia sufitu przed pochlapaniem farbą. Następny rodzaj, czyli papierowe taśmy mają różnorodną grubość i długość, są niezbędne do dużej ilości zadań. Poza tym mamy i inne pomocne taśmy do użycia w domu, jak taśma dwustronna do mocowania wykładzin, jesteśmy w stanie ją przymocować też do schodów lub innych śliskich powierzchni.
taśma pcv

Autor: Jonathan Nakandala
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo pomocna jest także taśma pcv, jaka jest najlepsza do izolacji zewnętrznych, oraz wewnętrznych, także taśma szklana i tynkarska, która służy do maskowania połączeń płyt kartonowo-gipsowych i ubytków tynku. Uzupełnieniem niech będzie też taśma montażowa do wykorzystania w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz. Wspomnieć również warto o taśmach piankowych, które są odporne na działanie wilgoci czy szkodliwych warunków atmosferycznych.
trendy

Autor: Kennisland
Źródło: http://www.flickr.com
Interesującym urozmaiceniem jest taśma (zobacz owijarki do palet) z Nadrukiem, jaka jest fantastycznym rozwiązaniem dla każdej firmy, jaka pragnie reklamować swoje usługi. Jest w stanie to być model do sklejania pudeł, gdy sprzedajemy coś wysyłkowo.

Na taśmie będą logo oraz nazwa naszej firmy, więc klient bez kłopotu zapamięta naszą nazwę. To świetne promocyjne działanie, gdyż niby zwykła taśma, a jednakowoż inne, działanie promocyjne.

You Might Also Like