Dlaczego warto myć samochód aktywną pianą? Jakie plusy to zapewnia? O jakich kwestiach wiedzieć?

Bezdotykowe mycie auta jest w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne, to bowiem faktycznie skuteczna i komfortowa metoda likwidowania zabrudzeń bez ryzyka, iż uszkodzimy lakier.

By jednakże było to realne, musimy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów, jakie na pewno ułatwiają nam tego typu pracę.

klient

Autor: Alan Stanton
Źródło: http://www.flickr.com
Aktywną pianę powinno się stosować podczas bezdotykowego mycia pojazdu, i to najistotniejszych elementów, czyli karoserii, jak i elementów plastikowych lub chromowanych. Co ważne, jest całkowicie bezpieczna dla lakieru, szczególnie że aplikuje się ją za pomocą myjki ciśnieniowej, tak więc ryzyko uszkodzeń jest zmniejszone praktycznie do minimum. Ważne jest również to, że składniki jakie są w środku myjącym zabezpieczają karoserię przed ponownym zabrudzeniem czy szkodliwym wpływem promieni UV.
akcesoria

Autor: Sport-shop.pl
Korzystnie ją regularnie używać, bo wtedy jest gwarancja, iż utrzymamy karoserię w doskonałym stanie. By tak myć pojazd warto zaopatrzyć się też w takie urządzenie jaki pianownica, co oznacza pistolet (strona internetowa) lub dyszę do piany. Jest to małe urządzenie wyposażone w zbiornik, które wygląda trochę jak spryskiwacz do kwiatów. Należy podłączyć je do myjki ciśnieniowej, choć można też do kompresora.

Większość pianownic ma regulację kąta padania strumienia wody, a jednocześnie ilość podawanej chemii, więc praca z takim urządzeniem jest rzeczywiście bardzo komfortowa i rekomendowana każdemu. Dobrze pomyśleć o tej metodzie mycia samochodu, ponieważ to same plusy, czyste auto oraz bez zarysowań.

Masz ochotę przeanalizować omawianą sprawę trochę dokładniej? Jeżeli tak, to kliknij ten link i przeczytaj więcej szczegółów w serwisie, który też opisuje taką problematykę!

Szczególnie też, iż sprzęt do tego czyszczenia nie kosztuje na pewno specjalnie dużo.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.