Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Markowe garnki to znaczna część sukcesów w twojej kuchni

11 października 2018
Wszyscy wiemy, że dobry garnek jest pierwszym krokiem do sukcesu. Najlepsza,polecana przez innych, smakowita potrawa nie zaskoczy swym smakiem, jeżeli przygotowywana jest w garnku do którego przywierają składniki, tym samym niwecząc nasze starania. Z drugiej strony łatwa do wykonania jajecznica usmażona w naczyniu żeliwnym zachwyci nas niezwykłym smakiem. Jednak dobre garnki to nie jedynie kwestia smaku, ale i zdrowia, pamiętajmy o tym.

garnki

Autor: Silit
Źródło: Silit

Decydując się na komplety garnków zainteresujmy się tym, z jakiego materiału zostały wyprodukowane. Najbardziej odpowiednie okażą się ze stali nierdzewnej, węglowej, żeliwa oraz tytanu. Istotna jest również grubość dna, wskazane jest aby miało minimum 3 warstwy. Garnki emaliowane, choć śliczne i kuszące swymi kolorami, dzięki nietrwałej warstwie emalii, nie zagoszczą na długo w naszym domu (zestawy garnków z Olkusza). Dodatkowo, przygotowane posiłki nie będą korzystne dla naszego zdrowia. Bardziej rozsądnym rozwiązaniem okażą się garnki ze stali nierdzewnej.
Nie rysują się, a przy tym nie pochłaniają obcych zapachów. Polecamy jednak pokusić się o droższe modele wyposażone w grube, wielowarstwowe dno.

O pożytkach płynących z używania garnków z żeliwa nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. To historia ich bytu wystawia im najlepsze referencje – krótkie chwile przeznaczone na przygotowanie dań, niepowtarzalny smak oraz co najważniejsze, nasze zdrowie – ponieważ specjały przygotowane w naczyniach z żeliwa, bez olejów roślinnych jak i tych pochodzenia zwierzęcego są mniej kaloryczne. Garnki z teflonu to również dobry pomysł, jednak z uwagi na to iż są bardzo delikatne i nie preferują kontaktu z metalem, należy do mieszania używać łopatki drewniane czy silikonowe. W trakcie gotowania składniki nie przywierają więc trudno o przypalenia potrawy.
Dobre garnki, możemy kupić przez internet. Należy jedynie w przeglądarce internetowej wpisać frazę: garnki komplety, a bez niepotrzebnego wychodzenia z domu i zabiegania będziemy mogli zatopić się w świecie zakupów (więcej o garnkach szklanych). Tym bardziej, że sklepy internetowe są nam w stanie zapewnić bardziej okazały wybór modeli. Kupujący sami są w stanie dokonać wyboru formy dostawy a także płatności – np. przelewem czy dopiero przy odbiorze. Poza tym, kiedy zdecydujemy się na sklep, który w zakresie usługi zapewni nam błyskawiczny transport, już kolejnego dnia nasze garnki zamieszkają w naszej kuchni.

You Might Also Like