Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak prezentuje się sprawa pogrzebu w różnych krajach niżeli nasz rodzimy kraj?

24 października 2020
Czy wiesz, iż pewien nieżyjący już niestety twórca oraz były mąż stanu USA, Benjamin Franklin, wspomniał w przeszłości, iż w życiu pewne są wyłącznie dwie rzeczy: podatki oraz śmierć.

zakład pogrzebowy

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Podejście do niej jest wszakże różne zależnie od mentalności państwa, w jakim miała miejsce ta człowiecza przykrość.
PRacownik

Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to wygląda w naszym kraju, każdy człowiek sobie uosabia. Po stwierdzeniu zgonu poprzez doktora medycyny, ciało trafia do miejsca o nazwie zakład pogrzebowy. Tam ciało jest przygotowywane do położenia w trumnie i to pracownicy takiej firmy przewożą ciało na cmentarz. Sam dobór trumny czy też miejsca oddania zwłok jest już sprawą osobistą. Należałoby wszakże nadmienić, że członkowie familii zmarłej osoby, jacy to najczęściej parają się sprawami pogrzebu, uzyskują od członków personelu zakładu pogrzebowego wszystkie konieczne informacje o koniecznych do prawidłowego urządzenia pogrzebu rzeczy. Tylko względnie niewielki odsetek Polaków decyduje się na tak zwaną kremację, czyli spalenie ciała zmarłej osoby w specjalnym piecu. Co ciekawe, nasi południowi sąsiedzi mają absolutnie odmienne i trochę dziwne dla mieszkańców naszego kraju nastawienie do spraw śmierci.
W Czechach tradycyjny zakład pogrzebowy zastępuje zazwyczaj właśnie wspomniane krematorium, a prochy składane są do specjalnego magazynu. Nie ma zatem sławnego w Polsce zwyczaju zapalania na grobie zniczy, gdyż grobu na ogół nie ma.

Te ciekawe posty mają swoją kontynuację. Chcesz się z nią zaznajomić? Zatem idź do serwisu (https://www.kabus.pl/) i tam rozkoszuj się fascynującymi wątkami.

Jeszcze w inny sposób sprawa pogrzebu wygląda na Hawajach. Tu także nieco szokujący dla Polaka mógłby okazać się fakt, że w tamtym miejscu zgon człowieka nie jest widziane jako katastrofa. Nie nosi się czarnych ubrań, a na pogrzebie ludzie świętują.

Znakomicie ukazuje to znany teledysk tamtejszego artysty o nazwisku Israel „Iz” Kamakawiwo’ole, w jakim ukazano…

To ważne omówienie (http://www.lampydodomu.pl/1379-stylowe-kinkiety-do-salonu) tyczy się publikowanej tu tematyki, zatem jeśli jest ona godna Twej uwagi, to wejdź na ten link.

prawdziwy pogrzeb tego piosenkarza. Piosenka ta jest popularna na calutkim świecie i nosi tytuł „Somewhere over tęczą”.

You Might Also Like