Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

W obecnym wieku żyjemy w świecie wirtualnym – prawie wszystkie funkcje naszego życia przeniosły się do internetu

4 października 2020
Jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz nikt nie myślał, że świat tak pójdzie do przodu. Internet podbił świat do tego stopnia, że dziś nasze życie w dużej mierze odbywa się online.

Zestaw bronzera i pędzla

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego w sieci należy się czuć tak samo bezpiecznie, jak w normalnym świecie.
Gdyby się zastanowić, to wyszłoby na jaw, że w sieci „funkcjonujemy” niemal tak intensywnie, jak w normalnym świecie. Tam kontaktujemy się z bliskimi, zamawiamy jedzenie, kupujemy przeróżne gadżety oraz także płacimy rachunki. Prawie każdy posiada konto w banku i wirtualny do niego dostęp. Mało istotne czy mamy aplikację w telefonie czy logujemy się do swojego konta bankowego z komputera. To wszystko wszakże ma miejsce w sieci. I tak jak chcemy być bezpieczni na ulicy, tak chcemy także nie bać się niczego w internecie. W kwestii bezpieczeństwa naszych pieniędzy – tym martwi się nasz bank. Zatrudnia grupę informatyków, którzy piszą różne zabezpieczenia. Dzięki temu hakerzy nie mogą ukraść naszych pieniędzy. Ale bezpieczeństwo w internecie, to nie wyłącznie kwestia środków finansowych.https://domwina.pl/pol_m_oferta_kraj_niemcy-218.html wina niemieckieTo także dotyczy bezpieczeństwa naszych haseł do kont e-mailowych i portali społecznościowych. Czasami mamy także kłopoty ze stalkerami, którzy narzucają się komuś w sieci. Pomimo tego, że odbywa się to w wirtualnym świecie, to podlega to karze. Trzeba więc udać się wtedy na komendę.

Tam policjanci po adresie IP będą w stanie namierzyć dręczyciela i możemy wtedy iść z tym do odpowiedniego organu wymiaru sprawiedliwości.

You Might Also Like