Czy zdołamy ujarzmić lecące sekundy?

Bardzo często pragniemy pochwycić biegnący dzień. I próbujemy to zrobić, na liczne sposoby. Między innymi poprzez fotografię, lecz czy tak autentycznie czas można usidlić?

Gdzie się nie obrócisz dookoła, prawie każdy cyka zdjęcia.

Jeśli czytasz niniejszy artykuł, to z pewnością jest on dla Ciebie bardzo absorbujący. Tutaj ponadto znajduje się notka z serwisu (https://snmw.pl/skup-starych-banknotow/), która ma równie ciekawe zagadnienia.

Próbuje uwiecznić w teleobiektywie ciepłą herbatę, na retro stole, w kawiarni, dziewczynę, która śmieje się i poprawia ręką pomarańczowy beret na głowie, żeby się spodobać, lub grupę przyjaciół pod górskim pasmem, na zawsze zachowaną jednym pstryknięciem.

miejsca

Źródło: www.morguefile.com
warunki

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
A potem, czas przemija, a my nie mamy choćby momentu, żeby przejrzeć wszyściutkie zdjęcia. Niekiedy je także wydrukujemy, ułożymy fikuśnie w albumie, prześlemy mailem do przyjaciół, a innym razem pragniemy niektóre porwać i wrzucić do śmieci.
Narty biegowe, biegówki

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl

Chociaż zatrzymanie momentów, to złudzenie, bo wszystko w życiu pędzi do przodu i przemienia się, to jednak fotografika daje tobie wrażenie schwytania konkretnego uśmiechu. A gdy oglądamy po latach dawne zdjęcia, możemy niekiedy przeżyć podobne tkliwości jak kiedyś, rozpłakać się, albo uśmiać do rozpuku. Z pewnością aparat, to fajny wynalazek. Można nim chociażby uchwycić coś czego nie ujrzymy gołym okiem.
Dobrodziejstw fotografii jest bez liku, opłaca się jednak trzymać harmonię w cykaniu zdjęć, żeby nie przegapić rzeczywistych doznań.

Gdy znajdujemy się na bluesowym koncercie, możemy bowiem, przymknąć oczy i dać się ponieść muzyce, każdemu szarpnięciu strun wiolonczeli, ulotnym dźwiękom fortepianu i chłonąć sekundy bardzo głęboko, w sobie, bez chwytania ich aparatem.

Masz chęć zgłębić inny aspekt przedstawianej sprawy? Przeczytaj więcej porad w serwisie – one niewątpliwie rzucą nowe światło na analizowany temat.

Niech swobodnie ulecą.

, , , ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.