Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

W jaki sposób ciekawie zaplanować zimowy odpoczynek poza granicami naszego kraju?

9 października 2020
Aktualnie można zauważyć wzrost turystycznych wycieczek do kraju, o jakim będzie mowa w niniejszym artykule. To właśnie w zimie obszar ten odnotowuje olbrzymie oblężenie.

Gdy Europa pokryta jest śniegiem, ten kraj rozkwita w pięknym słońcu.

Tajlandia jest położona w południowo-wschodniej Azji. W tamtym miejscu od listopada aż do lutego utrzymuje się pora gorąca oraz sucha, jaka jest niezwykle przyjemna dla turystów. Nie jest tak upalnie jak w okresie letnim oraz co najbardziej istotne, nieczęsto pada deszcz. Jednym słowem jest to doskonała pora na przechadzki po malowniczych plażach oraz po pokrytych bujną roślinnością łąkach, zwiedzanie niezwykłych świątyni buddyjskich oraz poznawanie odmiennej kultury oraz smaków dalekiej Azji. W Tajlandii wyróżnia się trzy pory roku. Jeżeli zatem marzy nam się odpoczynek z dala od zimy, miesiące zimowe to najlepszy czas, by zaplanować urlop i spędzić słoneczne wakacje w Tajlandii.
tajlandia

Autor: Kaplan International
Źródło: http://www.flickr.com
Optymalna pora na wyprawę do Tajlandii zaczyna się w listopadzie oraz może trwać do końca lutego. Właśnie w tym czasie można by cieszyć się słoneczną pogodą, względnym brakiem deszczu i przyjemną dla odwiedzenia oraz odpoczynku temperaturą. Jeżeli chodzi o ceny w Tajlandii, to one nie idą w parze z idealnymi warunkami pogodowymi.

Czyżbyś miał chęć na więcej wpisów na ten temat? Namawiamy w takim razie do nowej witryny – po prostu naciśnij to domki jezioro białe i przejdź do naszego portalu.

Wręcz odwrotnie, Tajlandczycy właśnie w tym czasie podbijają ceny, gdyż wyczuli koniunkturę, gdy to do ich państwa przybywa najwięcej turystów. Jednak najdrożej płaci się w czasie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Do Tajlandii warto pojechać w lutym, by zagwarantować sobie niedrogie wczasy. Dobrze jest też wcześniej zarezerwować bilet oraz wypatrywać promocyjnych cen biletów lotniczych. Promocje te mogą trwać przez całe 365 dni.

You Might Also Like