Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy zdołamy ujarzmić lecące sekundy?

1 lutego 2019
Bardzo często pragniemy pochwycić biegnący dzień. I próbujemy to zrobić, na liczne sposoby. Między innymi poprzez fotografię, lecz czy tak autentycznie czas można usidlić?

Gdzie się nie obrócisz dookoła, prawie każdy cyka zdjęcia. Próbuje uwiecznić w teleobiektywie ciepłą herbatę, na retro stole, w kawiarni, dziewczynę, która śmieje się i poprawia ręką pomarańczowy beret na głowie, żeby się spodobać, lub grupę przyjaciół pod górskim pasmem, na zawsze zachowaną jednym pstryknięciem.
miejsca

Źródło: www.morguefile.com
warunki

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
A potem, czas przemija, a my nie mamy choćby momentu, żeby przejrzeć wszyściutkie zdjęcia. Niekiedy je także wydrukujemy, ułożymy fikuśnie w albumie, prześlemy mailem do przyjaciół, a innym razem pragniemy niektóre porwać i wrzucić do śmieci.
Narty biegowe, biegówki

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Chociaż zatrzymanie momentów, to złudzenie, bo wszystko w życiu pędzi do przodu i przemienia się, to jednak fotografika daje tobie wrażenie schwytania konkretnego uśmiechu. A gdy oglądamy po latach dawne zdjęcia, możemy niekiedy przeżyć podobne tkliwości jak kiedyś, rozpłakać się, albo uśmiać do rozpuku. Z pewnością aparat, to fajny wynalazek. Można nim chociażby uchwycić coś czego nie ujrzymy gołym okiem.
Dobrodziejstw fotografii jest bez liku, opłaca się jednak trzymać harmonię w cykaniu zdjęć, żeby nie przegapić rzeczywistych doznań.

Gdy znajdujemy się na bluesowym koncercie, możemy bowiem, przymknąć oczy i dać się ponieść muzyce, każdemu szarpnięciu strun wiolonczeli, ulotnym dźwiękom fortepianu i chłonąć sekundy bardzo głęboko, w sobie, bez chwytania ich aparatem.

Masz chęć zgłębić inny aspekt przedstawianej sprawy? Przeczytaj więcej porad w serwisie – one niewątpliwie rzucą nowe światło na analizowany temat.

Niech swobodnie ulecą.

You Might Also Like