Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Bank danych naszej rodziny – czyli w jaki sposób właściwie przechowywać rodowe pamiątki

6 stycznia 2021
Najczęściej rezolutnie segregujemy swoje dokumenty, gdyż wiemy, że ich znaczenie może być niezbędna w najmniej odpowiednim czasie.

A jak to się odnosi do rodzinnych pamiątek?
archiwizacja

Autor: Alex Ansley
Źródło: http://www.flickr.com
Minęła już epoka kolorowych albumów ze zdjęciami.

Zaintrygował Cię powyższy artykuł? Wystarczy kliknąć w podany link i można zobaczyć tu (http://www.naklejki-wroclaw.pl/produkty/naklejki-samoprzylepne) pozostałe nasze posty. Sądzimy, że też zyskają Twoją aprobatę.

W dzisiejszych czasach chętniej wszelki fotografie przetrzymujemy na dyskach twardych. Chociaż jest to dla nas najprostszy sposób, jesteśmy świadomi, iż tego typu archiwizacja ma swoje wady. Elektronika ma to do siebie, iż charakteryzuje ją przybliżony okres życia. Dziś, kiedy wszystko produkuje się prędko i niskimi kosztami, bez uciążliwej dbałości o jakość, należy liczyć się z faktem, iż pewnego dnia nasz laptop zepsuje się. W takiej sytuacji przeważnie nie myślimy o cenie zakupu kolejnego sprzętu, lecz o danych, które utracimy na zawsze. Dlatego też, tak ważna jest archiwizacja zarówno dokumentów, jak również rodzinnych zdjęć. Odpowiednie ich magazynowanie ma ogromne znaczenie. Obecnie świat technologii komputerowych dostarcza nowe rozwiązania. Archiwizacja plików w tak zwanej wirtualnej chmurze chroni przed utratą kluczowych danych. Ich duplikaty zawarte w obszarze wirtualnym będą pod ręką zawsze, gdy nasz komputer (laptopy po leasingu) bądź dysk zewnętrzny napotka problemy techniczne.

Rozwój technologii możemy zauważyć niemal codziennie. Warto uważnie mu się przyglądać. Sprawia, że życie staje się prostsze, ale też otwiera przed nami możliwości, o których jeszcze do niedawna mogliśmy tylko pomarzyć.

You Might Also Like