Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak być EKO? Kilka prostych reguł

13 sierpnia 2020
Dziś, ażeby być eko, nie trzeba zapisywać się do specjalnych organizacji, jeździć na demonstracje bądź wyjeżdżać do krajów proekologicznych.
Sama możesz zatroszczyć się o to, by twój domek, twoje najbliższe otoczenie a także rodzina było przyjazne dla przyrody.

kontenery na śmieci na posesji

Autor: DaveBleasdale
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób? Oto kilka nieskomplikowanych pomysłów, w jaki sposób oszczędzić nie tylko środowisko, lecz też parę złotych. Najfajniejsze w tych zasadach jest to, że może je stosować każdy, bez względu na swój wiek, miejsce zamieszkania czy wielkość zarobków.
garderoba

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Bicykl w miejsce samochodu. Owa zasada, działa nie tylko na otoczenie (dlatego że nie wydzielasz szkodliwych spalin swoim wozem) ale także na Twą formę. Bawełniana torba (odwieź www) zamiast popularnych reklamówek to także świetny pomysł.

Sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta. Zapewniamy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie czekaj i poznaj się, jak pracujemy.

Pamiętaj, jeżeli eko torba, to jedynie składana i zawsze w miej ją pod ręką. Przyjaźń z secondhandem. Nieprzekonanym do sklepów z odzieżą używaną rekomenduję wymianę ubraniami z przyjaciółkami. Zorganizowanie takiej ubraniowej wymiany to nie tylko mnóstwo zabawy ale też opcja pozbycia się starych, zbyt małych, niechcianych przez nas ciuszków, które niepotrzebnie leżą w szafie. Następna eko reguła – pozostałości do lodówki, nie do kosza. Gotowany kurczak z zupki jest przepyszną bazą do sałatki, natomiast pozostałości chleba lądują w zamrażalce. I za każdym razem znajdzie się chętny, by to zjeść albo przerobić na jakąś prędką przekąskę przykładowo tosty. Zasobniki na segregację odpadów. Mimo, iż nie przed wszystkimi apartamentowcami stoją zasobniki na papier bądź plastikowe butelki, możesz samemu się pofatygować do skupu oraz sprzedać makulaturę, flaszki, puchy.

Chociaż niewiele zarobimy, lecz to istotnie przysłuży się otoczeniu. Na dodatek, można napisać podanie do administracji bloku, dyrektora czy organu odpowiedzialnego za segregację odpadków, z podaniem o postawienie stosownych pojemników.

You Might Also Like