Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Zdjęcia na szkle jako atrakcyjna alternatywa dla standardowych płytek

11 października 2018
Współczesne aranżacje kuchni coraz nagminniej wykorzystują szkło. Stanowi ono ciekawą alternatywę dla tradycyjnych płytek ściennych lokowanych pomiędzy blatem, a sprzętami.

Zdjęcia na szkle ulokowane w kuchni mogą okazać się trwałym, niebanalnym elementem dekoracyjnym. Taką formę ozdoby jest możliwość montować wprost na otynkowaną ścianę, między szafki kuchenne, czy też jako obraz szklany na ścianę. Dzięki wdrożeniu podwójnej szyby grafika jest stale pewna, nie jest narażona na bezpośrednie wpływy spoiwa, lub wody.

Szkło to surowiec bezproblemowy do utrzymania w czystości. Wszystkie powierzchniowe poplamienia można przemyć przy użyciu typowej ściereczki, oraz kapki detergentu. Lepszej jakości szkło do kuchni jest też odporne na zarysowania, także wpływ dużych temperatur. Ogromna dowolność wzorów sprawia, że tego gatunku Produkty osiągają obszerne możności użycia.
obsługa

Autor: Kobie Mercury-Clarke
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej pewne szkło w kuchni, to szkło (więcej informacji) hartowane. Jest bardzo solidne, także odporne na znaczne temperatury. Szkło (polecamy szkło Wiko Lenny 4) hartowane jest dość kosztownym rozstrzygnięciem, jednak powinno się je wybierać ze względu na intensywnie eksploatowane, poddawane zmiennym temperaturom ściany. zdjęcia na szkle można umiejscowić na ścianie za pomocą kleju. Wolno je także zamontować w ramkach. To bardzo atrakcyjne rozstrzygnięcie, które daje ogromne możności zastosowania.

Można je także zainstalować na dystansach co sprawia, że są delikatnie oddalone od ściany. Taka technika montażu najczęściej przydaje się do montowania szkła w rogach kuchni.

You Might Also Like