Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Niezwykle ważny dla firmy certyfikat

11 października 2018
Certyfikacja to ważna dla każdego przedsiębiorstwa strategia, jaka ma na celu weryfikację i potwierdzenie spełnienia przez organizację warunków wskazanych w przeróżnych przepisach.

gabinet

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

łazienka

Autor: Kuchniox
Źródło: Kuchniox
Certyfikacje to dużo pożytków dla jednostki. Podstawowym jej etapem jest audyt certyfikujący, w czasie jakiego audytor zewnętrzny dokonuje sprawdzenia pełnego obszaru działań przedsiębiorstwa pod kątem zrealizowania wymagań. Efektem takich działań jest wydanie właściwego certyfikatu. Bardzo istotny dla każdej firmy jest certyfikat ISO 9001. Postępowanie zgodnie z tymi zasadami posiada ważność przy ubieganiu się przez przedsiębiorcę o dopłatę z funduszy unijnych. Taki certyfikat jest w stanie mieć wpływ przy ubieganiu się przez daną firmę o udzielenie zamówienia publicznego.
Nadzwyczaj ważny dla każdego przedsiębiorstwa jest także certyfikat – [www] jakości. Taki certyfikat jest jednym z bardzo ekskluzywnych projektów opartych na nowych dyrektywach UE dotyczących struktur jakościowych, normach ISO, procedurach związanych z systemami nadzorowania, również jakości. Takiego typu certyfikat cu tr 012 2011 (istotnie- nasza strona) jest nie tylko wiarygodnym i rzetelnym partnerem w związkach pomiędzy przedsiębiorcami, ale również jednostką przychylną klientom. Zamysłem programu jest nagradzanie i promowanie produktów, także usług spełniających wyznacznik najlepszej jakości przez przyznawanie najlepszym tych nagród.

Przyznanie certyfikatu jakości jest oznaką uznania za wysiłek włożony przez przedsiębiorcę w celu dostosowania towarów, czy też usług do wzorców europejskich, przy użyciu rdzennego zakresu produktów, także krajowej tradycji.

You Might Also Like