Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak można na własną rękę wykonać swój kubek ze zdjęciem?

8 lipca 2020
Napoje tego typu jak kawa czy kakao przeważnie pijemy bądź to w zwykłych szklankach, albo w kubkach, które posiadają co najwyżej nadrukowane nasze imię. A przecież wcale nie musi tak być.

Globalna mapa infekcji

Autor: PRowokacja Agencja Public Relati
Źródło: PRowokacja Agencja Public Relations
Każdego dnia rankiem mógłby przywitać nas przy tej okazji promienny uśmiech naszych dzieci patrzących wprost ze ściskanego przez nas w dłoni eleganckiego kubka.
Jest to do zrobienia dlatego, że obecnie możemy zamówić zrobienie tego typu pamiątki jak kubek ze zdjęciem. Może to być praktycznie dowolna fotografia, np. z naszych wakacji bądź takie, które ukazuje jakąkolwiek rodzinną zabawę (urodziny naszego dziecka).

Spodobał Ci się taki artykuł? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna zegarki skagen również z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Takie kubki mogłyby być produkowane za pomocą techniki sublimacji termicznej. Wymagane są naturalnie specjalne urządzenia, czyli m.in. drukarka, która ma tzw. tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy też surowce dostosowane do sublimacji. Należy przygotować w laptopie właściwy projekt. Potem należy zrobić wydruk na wspomnianej drukarce (na odpowiednim papierze) szkic, jaki chcemy otrzymać na kubku. W następnej kolejności kubek należy włożyć do prasy transferowej wraz z uprzednio przygotowanym projektem. Później pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, jakim nakryte są surowce do sublimacji.

komoda

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ten cykl wydaje ci się zagmatwany, to pamiętaj, że dla fachowców nie przedstawia on żadnego problemu.

Oczywiście dobra spółka jest w stanie zrobić taki kubek ze zdjęciem za naprawdę małe kwoty (rzędu kilkunastu złotych) w bardzo krótkim czasie.

Jeśli chcesz zgłębić niniejszą tematykę bardziej, wejdź na ten link, gdyż znajdziesz więcej porad w witrynie (https://sklep.acana.com.pl/dla-psa/142-orijen-puppy-.html), którą Ci sugerujemy.

Z tego też powodu przez wzgląd na wszystkie detale, czasem korzystniej byłoby oddać projekt fachowcom.

You Might Also Like