Nie wszystkie kobiety lubią złote dodatki – niektóre preferują srebro, ponieważ uważają je za bardziej stylowe

Złoto wydaje się być metalem, które bardzo rzuca się w oczy. Niektóre kobiety nie lubią tego. Wolą dyskrecję i elegancję, dlatego kupują srebrną biżuterię.

Niektóre małżeństwa decydują się nawet na srebrne obrączki.
rzut - mieszkania

Autor: Lech Karol Pawłaszek
Źródło: http://www.flickr.com
Srebrna biżuteria jest szalenie wytworna. Pasuje do każdego ubrania i na każdą okazję – nieważne czy wybieramy się do biura, filharmonii, a może tylko do kina czy do kawiarenki z przyjaciółkami. Nieistotne także w jakim jesteśmy wieku – srebro przystoi i młodej pannie i damie dojrzałej. Dlatego można nosić je przez wiele lat. Srebrna biżuteria jest również stosunkowo łatwa w czyszczeniu biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ wykonana ze srebra. Możemy mieć srebrną spinkę przypinaną szykownie do jesiennego płaszcza lub żakietu albo srebrny łańcuszek (np. z certyfikowanymi tanzanitami) z małym wisiorkiem, który pewnie jest jakimś ważnym dla nas prezentem.
Są osoby, które lubią tylko srebro, za to nie bardzo chcą zakładać dodatki ze złota. Dla takich pań idealne są pierścionki ze srebra . Są one bardzo delikatne i finezyjne. Jeśli posiadają oczko, to małe i zwykle białe, choć to nie reguła. Kamienie w pierścionku powinny być szlachetne lub półszlachetne. Wybór za każdym razem zależy od nas. Są ludzie, którzy posiadają nawet obrączki ze srebra i nie nie sądzą, że to jakiś mankament. Deklarują, że o sile ich uczucia nie świadczy cena obrączek, a ich wzajemne wsparcie.
Srebro nigdy nie stanie się niemodne.

Z tego powodu bez zbędnych wahań odważnie możemy sprawić sobie pierścionek albo łańcuszek. Na pewno będziemy je z rozkoszą zakładać przez wiele lat.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.