Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Nie wszystkie kobiety lubią złote dodatki – niektóre preferują srebro, ponieważ uważają je za bardziej stylowe

11 października 2018
Złoto wydaje się być metalem, które bardzo rzuca się w oczy. Niektóre kobiety nie lubią tego. Wolą dyskrecję i elegancję, dlatego kupują srebrną biżuterię.

Niektóre małżeństwa decydują się nawet na srebrne obrączki.
rzut - mieszkania

Autor: Lech Karol Pawłaszek
Źródło: http://www.flickr.com
Srebrna biżuteria jest szalenie wytworna. Pasuje do każdego ubrania i na każdą okazję – nieważne czy wybieramy się do biura, filharmonii, a może tylko do kina czy do kawiarenki z przyjaciółkami. Nieistotne także w jakim jesteśmy wieku – srebro przystoi i młodej pannie i damie dojrzałej. Dlatego można nosić je przez wiele lat. Srebrna biżuteria jest również stosunkowo łatwa w czyszczeniu biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ wykonana ze srebra. Możemy mieć srebrną spinkę przypinaną szykownie do jesiennego płaszcza lub żakietu albo srebrny łańcuszek (np. z certyfikowanymi tanzanitami) z małym wisiorkiem, który pewnie jest jakimś ważnym dla nas prezentem.
Są osoby, które lubią tylko srebro, za to nie bardzo chcą zakładać dodatki ze złota. Dla takich pań idealne są pierścionki ze srebra . Są one bardzo delikatne i finezyjne. Jeśli posiadają oczko, to małe i zwykle białe, choć to nie reguła. Kamienie w pierścionku powinny być szlachetne lub półszlachetne. Wybór za każdym razem zależy od nas. Są ludzie, którzy posiadają nawet obrączki ze srebra i nie nie sądzą, że to jakiś mankament. Deklarują, że o sile ich uczucia nie świadczy cena obrączek, a ich wzajemne wsparcie.
Srebro nigdy nie stanie się niemodne.

Z tego powodu bez zbędnych wahań odważnie możemy sprawić sobie pierścionek albo łańcuszek. Na pewno będziemy je z rozkoszą zakładać przez wiele lat.

You Might Also Like