Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Kiedy musisz zmienić opony? Podstawowe zasady eksploatacji samochodu

11 października 2018
Właściwa eksploatacja własnego samochodu bez wątpienia nie jest tania, o czym wie znakomicie praktycznie każdy posiadacz sowich czterech kółek, jednak pod żadnym pozorem nie powinieneśzaniedbać utrzymania samochodu w odpowiednim stanie technicznym.

opony Dunlop

Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
W takich przypadkach unikniesz stwarzania zagrożenia dla siebie, a także dla innych uczestników ruchu drogowego.
opony w Cadillac

Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
Wymiana opon
Przede wszystkim musisz pilnować właściwych terminów zmiany opon zimowych na letnie i odwrotnie (dobierane opony 16.9-34). Zwykle robimy to wraz ze stałą zmianą pogody i zwykle jest to najlepsze rozwiązanie – jeżeli dla przykładu w grudniu nie spadł jeszcze śnieg ani nie pada marznąca mżawka, bez wątpliwości nie ma najmniejszego sensu zmieniania opon. Pamiętaj także, iż opony zawsze powinny spełniać najbardziej wyśrubowane normy – jeżeli poruszasz się na tak nazywanych „łysych” oponach, wtedy z pewnością nie masz co liczyć na bezpieczną jazdę. Dlatego zawsze musisz decydować się na zakup opon dobrej jakości – obecnie najbardziej rekomendowane są opony Dunlop, które właściwie zawsze fajne https://www.domki-letniskowe.pl będą mogły zagwarantować Ci najwyższe bezpieczeństwo.
Regularne przeglądy!
Powinieneś zawsze (ciąg dalszy tego zagadnienia> znacznie więcej www.domki-letniskowe.pl) także zwracać szczególną uwagę na to, czy Twój samochód ma aktualne wszelkie przeglądy. Chociaż za zaniechanie przeprowadzenia obowiązkowego przeglądu zwykle naliczane są kary, niejednokrotnie o tym zapominamy.

Na dodatek na bieżąco musisz usuwać wszystkie usterki w Twoim samochodzie – zazwyczaj trzeba na to przeznaczyć dużo pieniędzy, jednak w takim przypadku będziesz miał praktycznie gwarancję, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku – a bez wątpienia bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów na drodze powinno być najważniejsze.

You Might Also Like