Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Duża część rodaków wciąż pamięta meblościanki z czasów PRL – dziś ich miejsce szczęśliwie zajmują funkcjonalne szafy przesuwne

3 października 2020
Mieszkania w naszym kraju nie zawsze są ogromne. Pomimo to staramy się je wyposażyć tak, żeby wszystko wyglądało atrakcyjnie. Jeżeli żyjemy z całą rodziną, to każdy z nas ma dużą ilość swoich rzeczy, które chciałby gdzieś kłaść.

rozwiązanie

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić te żądania i wiele innych odczuwamy potrzebę funkcjonalnych szaf.
Drzwi szklane

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Szafa przesuwna szafa przesuwna jest idealnym wyborem do przedpokoju. Dzięki temu nieszerokie przejście pomiędzy pokojami będzie nie jedynie holem pomiędzy nimi, ale także otrzyma nową wartość – będzie magazynem wielu różnych rzeczy.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy poliwęglan trapezowy tego wpisu zapraszamy do kolejnego artykułu, który czeka na Ciebie pod tym linkiem. Tam odejdą wszelkie Twe niepewności.

Powinny się tam pomieścić buty na każdą porę roku, płaszcze, ale także ręczniki, a nawet weki z konfiturami, które normalnie często zalegają w kuchni i zapychają niezbędne tam miejsce w półkach. Szafa przesuwna jest także świetnym wyjściem dla sypialni małżonków, jeśli jest to nieduży pokój, a pomiędzy łóżkiem i szafą jest niewiele swobodnej przestrzeni.

Zainteresował Cię ten materiał? To doskonale, ponieważ oryginalny wpis (https://www.amdk.pl/blog/post/81_jak-urzadzic-funkcjonalna-kuchnie) posiada zbliżone informacje do omawianych.

Dużym walorem tych szaf jest właśnie to, że nie posiadają one otwieranych na pokój szafek, dzięki czemu oszczędzamy bardzo potrzebne miejsce. Możemy tak urządzić pokój swobodniej – posiadamy większe pole dla wyobraźni. Szafa przesuwna tutaj jest także wyjątkowo pojemna. Nierzadko sami decydujemy, jak chcemy, żeby były rozmieszczone szafki i wieszaki.

Jeśli przykładowo mamy całą masę sukienek, możemy sobie zażyczyć, aby dział z wieszakami był większy niż ten z szafkami – to my jesteśmy w tym momencie kreatorami jej oblicza według swoich potrzeb.

You Might Also Like