Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Wybieramy biżuterię dla siebie – przewodnik

11 października 2018
Precjoza kobiety rzadko kiedy kupują sobie same. W większości wypadków czekają aż ich umiłowany nareszcie obdaruje ich naszyjnikiem. Pewnikiem, by mieć biżuterię dobraną doskonale jest jednakże wyłącznie jedna sytuacja – gdy nabędziemy ją sobie same.
Perfekcyjna biżuteria musi pasować do czterech rzeczy: twego rodzaju urody, twej kreacji, twego stylu, twojego portfela.

Na pewno musisz brać pod uwagę kolor precjozów (lazurowy topaz konweniuje do blondynki czy osoby o typie urody „zima” a niekoniecznie będzie kapitalnie wyglądał u „jesieni”) a także jej obrys. Biżuteria może maskować pewne felery urody czy uwydatniać to, co w nas piękne. Klejnoty dobrane do garderoby. Tutaj przede wszystkim kieruj uwagę na kolorystykę kreacji a także tkaninę z jakiego wykonane są twe ciuchy. Wielbicielki naturalności lepiej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, paciorków albo lampworków aniżeli syntetycznych szmaragdach. Z drugiej natomiast strony, do używanej na co dzień garsonki nie zawsze pasuje sznurek korali, odpowiednia z kolei będzie biżuteria srebrna. Kupując precjoza dla siebie, nierzadko ulegamy pokusie, by zakupić coś oryginalnego, całkowicie innego niż to, co mamy w własnych szafach – https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna-717.html. Warto jednak pamiętać o tym, że jeżeli zakupisz biżuterię, jakiej nie będziesz mieć do czego włożyć, będzie cię tylko frustrować.
pierścionki srebrne

Autor: KEEN
Podobny problem będzie ze stylem – jeśli na co dzień wkładasz swetry a także dzianinowe garsonki, wówczas awangardowej biżuterii – choćby najładniejszej – nie będziesz mieć kiedy założyć. Zwróć uwagę na to, w których odzieniach najczęściej chodzisz oraz do jakich sytuacji potrzebujesz precjozów.

Nabywanie biżuterii jedynie dla jej formy jest przyjemne, jednak jeśli nie będziesz jej miała do czego założyć, nikt nie spostrzeże jej czaru. Kieruj uwagę na pierścionki ze srebra, jakie pasują niemal do wszystkiego.

You Might Also Like