Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Legnica czekająca na wędrowców

11 października 2018
Legnica to śliczne, historyczne miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, które z pewnością trzeba zwiedzić.
Mimo przeróżnych przeciwności w Legnicy uratowało się mnóstwo obiektów architektury godne odwiedzenia.

wakacje 2014
Średniowieczne zabytki, kawałki murów obronnych z dwiema basztami. Z czasu renesansu pochodzą elementy architektury zamku i ich dekoracja rzeźbiarska, a również nieliczne kamienice mieszczańskie. Na wzmiankę zasługuje szczodrze reprezentowana architektura i rzemiosło baroku. Hotele w Legnicy oczekują na wędrowców, gdzie w zupełnym komforcie wypoczną po wysiłkach zwiedzania. Wysoki standard, pyszne posiłki i fachowa obsługa ciągnie nie tylko turystów indywidualnych.
Legnica wiązana jest głównie z miejscem niemal 50 letniego stacjonowania wojsk radzieckich. Pomimo różnych problemów w mieście zachowało się dużo obiektów architektury zabytkowej.

Legnica noclegi oferuje w dużym standardzie – zobacz: hotelkamieniczka.pl/pokoje/W pełnym komforcie turyści odpoczną po wysiłkach zwiedzania. Wysoki standard, wspaniałe jedzenie i profesjonalna obsługa ciągnie nie tylko podróżników indywidualnych. Z usług wynajmu korzystają zespoły, urządzając rozmaitego typu spotkania integracyjne.
Miasto to ma idealne usytuowanie, leży na krzyżówce traktów komunikacyjnych o międzynarodowej randze. Ma to ogromny wpływ na postęp i rozbudowę miasta.

Nie trzeba czekać aż do wakacji, aby zobaczyć intrygujące miejsca. Żeby przybliżyć przeszłość własnym dzieciom i samemu sobie ją przypomnieć, wystarczy eskapada weekendowa w punkty warte uwagi.

You Might Also Like