Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dbanie o cerę i włosy to podstawa, z tego względu, że to one decydują w pierwszym rzędzie o naszej atrakcyjności

11 października 2018
Na rynku pojawiają się nieustannie nowe produkty, które mają służyć do ich pielęgnacji poprawy wyglądu. Co więcej, wiele z takich specyfików wzmacnia zarówno cerę, jak i włosy. Należy do nich chociażby popularny w ostatnim czasie olejek arganowy.

skóra

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Skład chemiczny olejku winien być w 100% naturalny, co znaczy, że specyfik winien zawierać jedynie olejek, bez sztucznych dodatków. W takiej sytuacji olejek będzie oddziaływał najbardziej intensywnie, a ściślej mówiąc witamina E, która jest nadrzędnym składnikiem olejku. Jest ona jak wiemy najważniejszą witaminą wpływającą na witalność skóry oraz włosów, dlatego właśnie tego rodzaju produkt (np. tej marki http://www.lokikoki.pl/firm-pol-1237898820-Goldwell.html) stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ludzi, którzy mają z nimi problemy. W jaki sposób działa?

Olejek w szczególności silnie odżywia i nawilża skórę i włosy. Spełnia również funkcje ochronne – chroniąc organizm przed szkodliwym promieniowaniem czy niekorzystnymi temperaturami, a także regenerujące – ogranicza zmarszczki, przyspiesza gojenie ran, jak również likwiduje problemy związane z zapaleniem skóry (łuszczyca, łojotok). W przypadku włosów pełni zwłaszcza funkcję odżywczą. Jeśli mamy kłopoty z łamliwymi, suchymi włosami zamiast stosować produkt typu brylantyna, który je nabłyszczy lub serum, opłaca się sięgnąć po olejek arganowy – szczegóły na http://www.lokikoki.pl/pol_m_Kategorie_Pielegnacja-wlosow_Olejki-361.html. Stosowany na włosy zregeneruje je, a także przyspieszy proces pozbywania się łupieżu.

cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Olejek ma przeróżne zastosowania jako, że używa się go nie tylko w celach kosmetycznych i zdrowotnych, ale również jako produkt spożywczy. W dodatku jego uniwersalność widoczna jest w tym, że olejek może być stosowany przez wszystkich – osoby dorosłe, ale także niemowlęta, czy osoby posiadające wrażliwą skórę lub przez alergików. Jego skład całkowicie naturalny nie podrażnia żadnej skóry, stąd też aplikowany w odpowiednich proporcjach jest idealnym preparatem odżywczo-regenerujący. Źródło: http://lokikoki.pl/.

Niekiedy dodaje się go jako składnik kosmetyków – kremów, czy serum, jednak najlepsze efekty daje stosowany w naturalnej postaci.
W takiej postaci kupimy go bez kłopotów w aptece, czy w sklepach internetowych.

You Might Also Like